Pompa ciepła All in One Atlantic 6kW

sugerowana dla nowych domków 100m-120m z ogrzewaniem podłogowym

W promocyjnej cenie od 36 499 zł

*cena regularna 40 990 zł

Wybierz solidną i niezawodną pompę ciepła Atlantic 6kW z opatentowanym współosiowym wymiennikiem ciepła. Dzięki temu rozwiązaniu, Twój dom będzie cieszył się optymalną temperaturą, a Ty będziesz mógł cieszyć się oszczędnościami na rachunkach za energię.

Zadbamy o cały proces, od montażu, przez płukanie instalacji po dotacje.

12 930 zł

Tyle wyniesie koszt pompy ciepła po po odjęciu dotacji i ulgi termomodernizacyjnej, przy wymianie nieefektywnego źródła ciepła 

Porozmawiaj z naszym doradcą

+48 504 296 764

Robert Gnojewski

+48 602 898 441

Norbert Najchel

+48 661 330 141

Jeśli są

Profesjonalny montaż

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się kompleksową usługą montażu pomp ciepła. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości usług, które będą spełniać Wasze potrzeby i oczekiwania.

Nasza oferta obejmuje nie tylko sam montaż pompy ciepła, ale także płukanie instalacji i załatwienie dotacji. To sprawia, że nasza usługa jest kompleksowa i pozwala naszym klientom na oszczędność czasu i pieniędzy.

Zdalne zarządzanie pracą pompy ciepła przy użyciu aplikacji mobilnej

zdalne zarządzanie pracą pompy ciepła przy użyciu aplikacji mobilnej. W połączeniu z dowolnym programatorem serii Navilink, Centralka Cozytouch pozwala na pełną kontrolę nad pracą pompy ciepła z dowolnego miejsca na świecie.

Dzięki temu, możesz w każdej chwili sprawdzić temperaturę w swoim domu, włączyć lub wyłączyć pompę ciepła, a nawet zmienić tryb pracy urządzenia. Wszystko to za pomocą intuicyjnej aplikacji mobilnej, która jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS.

Modulacyjna moc sprężarki

moc sprężarki jest modulacyjna, co oznacza, że urządzenie samo dostosowuje moc do aktualnego zapotrzebowania na ciepło, co przekłada się na jeszcze większe oszczędności na rachunkach za energię.

Moduł wewnętrzny

 Nowoczesny wygląd
• Lekka konstrukcja i kompaktowa obudowa
• Wysoka sprawność zgodna z normą EN 14511
• Temperatura wody zasilającej do 55ºC
bez wykorzystania grzałek elektrycznych
w całym zakresie temperatur pracy
• Obsługa 2 niezależnych obiegów grzewczych
pozwalająca na zastosowanie ogrzewania
podłogowego lub grzejnikowego (o niskiej
temperaturze zasilania +40ºC)
• Dedykowany system sterowania Siemens
z programem czasowym ogrzewania
i przygotowania ciepłej wody, regulacją
pogodową, diagnostyką parametrów pracy,
diagnostyką usterek
• Niski poziom hałasu
• Zasilanie 1-fazowe

Moduł zewnętrzny

• Sprężarka typu SCROLL
o wysokim stopniu efektywności
• Płynna 10-stopniowa modulacja
prędkości sprężarki
• Inwerter typu SPLIT o niskim
poziomie hałasu
• Wysokowydajny wymiennik ciepła
• Ekologiczny czynnik roboczy
R410A
• Automatyczny system
odszraniania
• Taca ociekowa

5 lat gwarancji i szybki serwis ​

Dbanie o jakość obsługi serwisowej to dla nas nie tylko slogan, ale przede wszystkim standard, który staramy się spełniać każdego dnia. Nasi klienci mogą być spokojni, że w razie awarii ich urządzeń, będą mieli do czynienia z profesjonalnymi i doświadczonymi technikami, którzy szybko i skutecznie rozwiążą każdy problem.

Dlaczego my?

Firma Antlia to specjaliści w dziedzinie pomp ciepła i systemów grzewczych. Jedną z najważniejszych zalet, jakie oferują swoim klientom, jest to, że załatwiają wszystko – od montażu po serwis.

Montaż pompy ciepła to jedna z najważniejszych czynności, która wpływa na wydajność całego systemu. Dlatego firma Antlia zapewnia fachowe i kompleksowe usługi montażu. Dzięki temu można mieć pewność, że pompa ciepła zostanie zainstalowana zgodnie z zasadami sztuki, co przełoży się na jej wydajność i trwałość.

Kolejnym krokiem po montażu jest płukanie instalacji. To ważna czynność, która pozwala usunąć zanieczyszczenia i osady z instalacji. Dzięki temu cały system działa bardziej wydajnie i bezpiecznie, a przede wszystkim dłużej.

Firma Antlia to również ekspert w zakresie dotacji na inwestycje w energię odnawialną. Dlatego, jeśli zdecydujesz się na montaż pompy ciepła, to firma pomoże Ci w uzyskaniu odpowiednich dofinansowań. To nie tylko pozwoli zaoszczędzić pieniądze, ale także przyspieszy cały proces inwestycyjny.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem, jest serwis pomp ciepła. Firma Antlia oferuje kompleksowy serwis, który pozwoli na utrzymanie optymalnej wydajności całego systemu. Dzięki regularnym przeglądom i konserwacji, można zapobiec awariom i problemom, co w dłuższej perspektywie czasowej zdecydowanie wpłynie na koszty utrzymania całego systemu.

W skrócie, wybierając firmę Antlia na swojego partnera w dziedzinie pomp ciepła, można mieć pewność, że cały proces od montażu, przez płukanie instalacji, po dotacje i serwis będzie profesjonalnie przeprowadzony. To zapewni nie tylko bezpieczeństwo i wydajność, ale także spokój i oszczędność czasu i pieniędzy.

Nasze najnowsze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi realizacjami, które znajdziesz w naszej galerii zdjęć. Jesteśmy dumni z każdej naszej realizacji, a nasza galeria zdjęć to doskonałe źródło inspiracji i pomysłów na Twoje nowe, ekologiczne rozwiązania. Przekonaj się sam, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić i jaką jakość usług oferujemy!

Kontakt

Jeśli są

Norbert Rajchel

Robert Gnojewski